Новини

Всеукраїнський конкурс «Винахід року» завершено!

Завершився Всеукраїнський конкурс «Винахід року – 2016». Конкурсна комісія визначила переможців і висловлює подяку всім учасникам цьогорічного конкурсу за творчий порив та цікаві перспективні роботи. Вітаємо переможців! Усім патентовласникам та авторським колективам бажаємо натхнення, творчої наснаги, успіхів у створенні та впровадженні інноваційних розробок!

Кращі з українських винаходів та розробок отримали визнання в Міжнародний день ІВ

Кращі з українських винаходів та розробок отримали визнання в Міжнародний день ІВ

21 квітня 2017 року в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності. Під час заходу були нагороджені переможці Всеукраїнського конкурсу «Винахід року – 2016».

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі «Винахід року – 2016»!

10 жовтня 2016 року розпочато прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі «Винахід року» (Конкурс). Щороку він визначає найкращі інноваційні розробки, які створено та впроваджено в Україні.

Міжнародний день ІВ – разом з українськими винахідниками й раціоналізаторами!

22 квітня 2016 року на базі Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України проведено урочистості з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності. Під час заходу відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року».

Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року – 2015»

22 квітня 2016 року в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України в Києві (вул. Грушевського, 30/1) буде проведено церемонію нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року – 2015». Урочистий захід відбудеться в рамках відзначення в Україні Міжнародного дня інтелектуальної власності. Також у програмі заходу – виставка, на якій будуть продемонстровані передові рішення від українських військових винахідників та раціоналізаторів, зразки спеціалізованого обладнання та техніки, розробки вітчизняних новаторів та проекти юних українських винахідників.

Всеукраїнський конкурс «Винахід року» завершено!

Завершився Всеукраїнський конкурс «Винахід року – 2015». Конкурсна комісія визначила переможців і висловлює подяку всім учасникам цьогорічного конкурсу за творчий порив та цікаві перспективні роботи.

Сторінки